آیکن کوکالابازگشت
آیکن جستجو
نام محصول/آی‌دی فروشنده را وارد نمایید
آیکون جستجو
بازگشت
جستجو در
جستجو در
جستجو درآیکون جستجو
آیکن صدا
کپشن‌ساز اینستاگرام کوکالا
ابزار کپشن ساز اینستاگرام کوکالا شما را در ساختن یک کپشن استاندارد همیاری می‌کند.
حتماً تا کنون با این مسئله روبرو شده‌اید که کپشنی که برای فروش محصول خود پست کرده‌اید نیازهای مشتریانتان را برآورده نکرده و از شما کلی زمان بابت پاسخ به سوالات آنها گرفته شده است. این کمبود وقت جهت پاسخگویی به تمامی پیام‌های مشتریان منجر به نارضایتی و در نهایت افت فروش برای صفحه اینستاگرام شما شده است.
براساس تجزیه و تحلیلی که تیم کوکالا بر روی بیش از صدها‌هزار فروشگاه، نظرات میلیون‌ها خریدار و میلیون‌ها پست فروشگاهی در اینستاگرام انجام داده است، ابزار کپشن‌ساز به عنوان یکی از محصولات کوکالا بر مبنای هوش‌مصنوعی جهت تولید محتوای بهتر پیاده‌سازی شده است. این ابزار ساخت کپشن با هدف همیاری فروشندگان شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام و واتساپ جهت افزایش فروش ارائه شده است.
ابزار کپشن ساز اینستاگرام کوکالا شما را همیاری می‌کند تا به ساده‌ترین و راحت‌ترین راه، کپشن مورد نیاز جهت فروش یک کالا را ایجاد نمایید. این کپشن‌ساز سعی می‌کند تا با استفاده از هوش‌مصنوعی مناسب‌ترین و استانداردترین متن را برای کسب و کار شما تولید، تحلیل و پیشنهاد دهد.
با توجه به شروع فعالیت سایت کوکالا در حوزه خرید پوشاک از اینستاگرام، در حال حاضر این ابزار با تمرکز بر روی آن حوزه کار خود را شروع کرده است و در آینده‌ای نزدیک سایر حوزه‌های مورد نیاز بازار اضافه خواهد شد.
این کار از طریق چند مرحله ساده به شرح زیر انجام می‌شود.
راهنمای استفاده از ”کپشن ساز اینستاگرام“
قدم اول انتخاب دسته‌بندی متناسب
ابتدا دسته‌بندی محصول مورد نظر را از لیست پیشنهادی انتخاب نمایید. انتخاب دقیق این مرحله به کپشن‌ ساز کمک می‌کند تا عنوان و ویژگی‌های متناسب با حوزه محصول شما را در مراحل بعدی پیشنهاد دهد.
قدم دوم ویژگی‌ها و شرایط ارسال محصول
بعد از انتخاب دسته بندی، مواردی از قبیل برند، قیمت و به طور کلی ویژگی‌ها و شرایط ارسال محصول را انتخاب یا وارد نمایید.
قدم سوم انتخاب قالب و ساخت کپشن
با توجه به اطلاعات وارد یا انتخاب شده، کپشن متناسب کسب و کار اینستاگرامی شما بصورت هوشمند و استاندارد ساخته می شود. در این مرحله شما می توانید قالب نگارشی یا لحن کسب و کار خود را انتخاب نمایید و یا متن آن را ویرایش کنید.
قدم آخر بررسی کپشن توسط تحلیلگر
همچنین می‌توانید کپشن ساخته شده را با کمک ابزار تحلیلگر کوکالا، بررسی و ارزیابی نموده، در صورت لزوم آن را اصلاح کرده و در اینستاگرام استفاده نمایید.
انتخاب دسته‌بندی
ابتدا دسته‌بندی پوشاک مورد نظر را انتخاب نمایید. در صورتی که دسته‌بندی شما در لیست زیر نمی‌باشد نزدیکترین حوزه به آن را انتخاب نمایید و مراحل را تا انتها پیش روید. در مرحله آخر امکان ویرایش کپش ساخته شده به شما داده خواهد شد. در آینده‌ای نزدیک سایر حوزه‌ها نیز به کپشن ساز اضافه خواهد شد.
سوالات متداول
کپشن چیست؟
کپشن چیست؟
کپشن متنی است که در زیر پست یا تصویر در شبکه های اجتماعی قرار می‌گیرد تا مشخصات یا ویژگی‌های بیشتری را در اختیار مخاطبین بگذارد. اما این متن به ظاهر ساده گاهی آنقدر دردسرساز می‌شود که نوشتن آن ساعت‌ها زمان برده تا در نهایت برای مخاطب جذاب شود.
کپشن ساز کوکالا چیست؟
کپشن ساز کوکالا چیست؟
ابزار کپشن ساز اینستاگرام کوکالا شما را همیاری می‌کند تا به ساده‌ترین و راحت‌ترین راه، کپشن مورد نیاز جهت فروش یک کالا را ایجاد نمایید. این کپشن ساز سعی می‌کند تا با استفاده از هوش‌مصنوعی مناسب‌ترین و استانداردترین متن را برای کسب و کار شما تولید، تحلیل و پیشنهاد دهد.
کپشن ساز چگونه به فروشنده ها کمک می کند؟
کپشن ساز چگونه به فروشنده ها کمک می کند؟
نوشتن یک کپشن متناسب برای هر محصول زمان زیادی را از یک فروشنده می‌گیرد که در نهایت ممکن است همه نیازهای مشتریان را پاسخگو نباشد. ابزار کپشن ساز با تولید محتوای استاندارد در همیاری فروشندگان شبکه‌های اجتماعی جهت افزایش فروش کمک می‌کند.
کپشن ساز کوکالا چگونه به افزایش فروش کمک می کند؟
کپشن ساز کوکالا چگونه به افزایش فروش کمک می کند؟
با تولید کپشن متناسب با نیازهای مشتریان، تصمیم‌گیری سریع جهت خرید را برای آنها مهیا کرده و شانس فروش را افزایش می‌دهد.
آیا کپشن ساز کوکالا برای تمامی شبکه های اجتماعی قابل استفاده است؟
آیا کپشن ساز کوکالا برای تمامی شبکه های اجتماعی قابل استفاده است؟
بلی، شما می توانید در مرحله انتهایی کپش تولید شده را کپی و در تمامی شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، واتساپ، تلگرام و ... استفاده نمایید.
همیار هوشمند خرید پوشاک از اینستاگرام | کوکالا
همیار هوشمند خرید پوشاک از اینستاگرام